Hakkımızda

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford ,Fiat ,Renault, Dacia Binek ve Ticari Araç otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el Satış, Satış Sonrası, Sigorta ve Finansman hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Operasyonel Kiralama hizmeti vermekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 5 gün olarak sunuyoruz. Amacımız, ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

Tanoto, kurumsal yapısında 80.000 m2 açık, 40.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 2017 yılında 8.400 adet yeni araç, 3.200 adet ikinci el araç, 52.000 adet satış sonrası mekanik ve kaporta hizmet satışı, 2.700 araç finansman kredisi ve 35.000 sigorta satışı gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana “ Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesini ön planda tutarak iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek 400’ ün üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Çalışanlarımıza değer veriyor, gelişimin önemine olan inancımız ve hassasiyetimiz ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tüm tesislerimizi ve hizmetlerimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve yeniliyoruz. Sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz katkı ile bu bilincin yayılmasını arzuluyoruz.

Neden Filo Kiralama?

Kalite Politikamız

Kalite, Çevre, İş Güvenliği ve Müşteri memnuniyeti politikalarımızı ulusal ve uluslararası standartlara, yasalara ve mevzuatlara uygun bir şekilde yerine getirerek, en modern donanımı kullanarak, zamanında, güvenilir, kaliteli ve “ÖNCE MÜŞTERİ” sloganıyla sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktır.

  • Hizmette kaliteyi KÜLTÜREL BİR DEĞER olarak kabul etmeyi,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı ve şirketimizin saygınlığını korumayı,
  • İşyerimizde çevresel risk faktörleri en aza indirilerek çevrenin korunması ve geliştirilmesini sağlamayı,
  • Hayatın devamlılığı, yaşanabilir çevrenin devamlılığına bağlı olduğundan çevrenin korunması ve iyileştirilmesine yönelik gerekli olan kaynaklar ayrılarak yatırımlar yapmayı,
  • Çevrenin korunması için, tüm çalışanlarımızın çevreye zarar verici davranışlarından uzak olacakları hususunda bilinçlendirmeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliğine şirket yönetimimizin öncülük edeceğini, sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamayı,
  • Tüm çalışanların teknik, idari ve mesleki gelişmelerini sağlamaya yönelik kurum içi ve kurum dışı eğitim çalışmaları yapmayı,
  • Yasal şartlar ve mevzuatlara uygun çalışmalarla paydaşlarımızın Memnuniyetini Arttırmay,
  • Şirket Yönetimi olarak, sunduğumuz hizmetlerde KALİTE, ÇEVRE, İŞ GÜVENLİĞİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ konuları ile ilgili tüm standartlara, yasalara, kanun ve yönetmeliklere uymayı, yürütmekte olduğumuz Entegre Yönetim Sistemlerinin uygulanacağını ve etkinliğinin sürekli olarak iyileştirileceğini ve tüm paydaşlarımıza duyuracağımızı TAAHHÜT EDERİZ.