Neden Tanoto?

Tanoto Filo kiralama, yetkili bir bayide verilen satış, servis, kaporta boya, yedek parça ve sigorta hizmetlerinin tamamının birleştirilerek bir paket halinde müşterilerine sunar. Uzun dönem oto kiralama sektöründe firmaları birbirinden ayıran temel özellikler hizmet kaliteleridir. İyi firma kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet veren firmadır.

Tanoto'yu diğer filo kiralama şirketlerinden ayıran en önemli özellikler ise;

Adil Sözleşme

Hizmetlerimize güveniyoruz, bunun için sadece sözlü olarak değil, resmi olarak da müşterilerimizin kendini güvende hissetmeleri için sözleşmelerimizde hizmet aksaması durumunda müşterilerimizi koruyan yaptırımlar ekliyoruz. Tanoto sözleşmelerinde hizmet kesilmesinden ötürü müşterinin her türlü ziyanının karşılanacağını taahhüt eder.

Kaliteli Satış Sonrası Hizmetleri

Firma araçları yetkili servislerde bakım görür, araçlarla ilgili ortaya çıkan problemlerde adaleti yetkili servislere bırakırlar. Bakım ve onarımlar kullanıcıların iş devamlılıklarını etkilemeyecek şekilde bir kerede hızlı şekilde gerçekleştirilir. Bakım ve onarımların uzaması halinde hızlı şekilde asistan araç temini yapılır. Tanoto araçlarında yol yardım, yedek araç, ücretsiz çekici, hukuksal yardım vb. gibi hizmetlerin sunulduğu asistance paketi vardır.

Kaliteli Sigorta Hizmetleri

Firma araçları kullanıcı suistimali hariç her türlü zarar ve ziyanı kapsayacak şekilde yüksek limitli ARAÇ sigortası güvencesindedir. Tanoto araçlarında tüm bunlara ek olarak 3. şahıslara karşı verilebilecek maddi hasarlara karşı kullanıcıları korumak için hasar fazlası reasüransı (Excess of loss) poliçe teminatları ile sigorta poliçeleri kuvvetlendirilir.

Sertifikalı Uzman Personel

Kiralama süresince meydana gelebilecek olası sorunlarla ilgili tecrübe sahibi ve çözümleri bilen veya hızlı çözüm üretebilen, yetkili servislerde iyi eğitim görmüş personel ile müşterilere kusursuz hizmet sunulur. Tanoto personelimiz Ford Otosan ve Fiat Tofaş gibi otomotiv sektöründe öncü kuruluşların satış, satış sonrası ve bakım onarım departmanlarında eğitim görmüş sertifikalı personelden oluşmaktadır.

Üstün Teknolojik Alt Yapı

Filolardaki araçları hızlı şekilde sevk ve idare edebilecek yeterli sayıda personel ve evrak işlerinin yürütüldüğü özel yazılımlar kullanır. Tanoto filosunun sevk ve idare edildiği sistem operasyonel araç kiralama sektörüne yazılım hazırlamakta olan bazı firmalarca örnek alınan sistem olup, Tanoto ekibi bu yazılım firmalarına iş akışı ve fiyat simülasyonu konularında danışmanlık vermektedir.